IPTV kelimesinin anlamı ;İnternet protokolü üzerinden (TCP IPV4-IPV6) örüntü ve ses aktarımı teknolojisidir. Bu teknoloji sayesinde prokol üzerinden gelen video ve ses verilerini çözüp oynatabilinmesi için bir çok cihaz ve uygulama geliştirilmiştir. Günümüzde yaygın olarak kullanım alanı televizyon kanallarının kullanıcıya bu protokol üzerinden yayın izletilebilinmesidir. IPLATFORMTV firması sizlere kaliteli ve sorunsuz bir hizmet verebilmek için bu teknoloji üzerinden yayıncılık yapmaktadır.
Binlerce cihazda %100 uyumlu olarak yayınlarımızı izleyebilirsiniz. Genelleme yapacak olursak:
 • SMART TV Uyumlu Televizyonlar
 • iPTV Uyumluluğu bulunan tüm Uydu Alıcıları
 • Android işletim sistemli tüm cihazlar.
 • IOS işletim sistemli tüm cihazlar.
 • Tüm Web Tarayıcıları.
 • Teknik olarak hesaplanması her ne kadar zor ve karışık olsada özet olarak bahsetmek isteriz. Kota tüketiminiz tamamen kullanım alışkanlığınıza öre değişkenlik österecektir. örnek verecek olurak bir maç yayını ortalama 90 dakika sürmektedir ve HD olarak izlenildiğimde yaklaşık olarak. 0.7 GB ~ 1.00 GB değerleri arasında internet kotanızdan harcama yapacaksınızdır. Canlı yayın sisteminde tüketimler sabit bir video dosyası olmadığı asla net olarak önörülebilir değildir. Kulaktan dolma yana yanıltıcı reklam içeren yazılara lütfen itibar etmeyin.
  Sadece internet hızınızın söz konusu olmadığının altını çizerek yayınlarımızı izlediğiniz cihazında bir o kadar önem taşır ve hatta bulunduğunuz bölgeninde alt yapı koşulları bu konuda etkilidir. Teknik olarak ön örülen değerler:
 • SD Yayınlar (1024x576p): 4 mbps veya üzeri
 • HD Yayınlar (1280x720p): 8 mbps veya üzeri
 • FULL HD Yayınlar (1920x1080p): 16 mbps veya üzeri
 • Sadece internet hızınızın değil kullanım sağlayacağınızın donanımsal özelliklerininde yayının örüntüsü işlerken ve size sunarken yeterli derecede olması gerekmektedir.
  Gerçekleştirdiğimiz istisna ürün/paket seçenekleri haricinde aynı hesabı 2 farklı cihazda izlemenize sistem tarafından müsade edilmez. Sistemlerimiz her 2 cihazdan birini yayından atacaktır ve bellir bir tekrardan sonra gerekli algoritmalar hesabınızı askıya alacaktır. Detaylı bilgi için canlı destek ekibimize ulaşın
  Hiç bir firma kendine asla güvenilmez dedirtmeyi yakıştırmayacaktır. Evet güveliniriz. Fakat sadece yazımızdan ibaret olamaz bu. Hakkımızdaki iyi ve kötü; yorumları değerlendirmelisiniz. Bir çok kriteri ele alarak değerlendirmelisiniz. Müşteri memnuniyeti, Teknolojide Farkılılık gibi değerleri öz önünde bulundurmak güven konusunda karar verebilmenizi kolaylaştıracaktır. Rakip firmaların baskılarına ve Hoş olmayan yaklaşımlarını bir kenara bırakarak doğru olanı kendiniz bulmalısınız. Bu konuda her zaman IPLATFORMTV olarak tarafsızsızdır. Seçimlerinize her zaman saygımızın sonsuz olacağını unutmayın. Potansiyel bir ziyaretcimizin bizi tercih etmemesini müşteri deneyemimizde bir eksik olarak örülüp telafisi için elimizden geleni her zaman olduğu gibi daha fazla çalışacağız.
  ünlerimiz Son Teklif mağazası üzerinden satılmaktadır. Tercih ettiğiniz ürünün altında bulunan SATIN AL düğmesine tıkladıktan sonra Son Teklif mağazasına yönlendireleceksiniz. Son Teklif mağazasından ürünü satın almak için üyelik oluşturmanız veya google yada facebook hesabınızdan giriş yaparak istenilen bilgileri doğru girerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz. ödemeniz tamamlandıktan sonra bizlere web sitemizden CANLI DESTEK biriminden veya WhatsApp hattımız üzerinden bağlantıya geçmeniz halinde müşteri temsilcimiz hesabınızın aktivasyonunu yapacaktır.
  Banka Kartı / Kredi Kartı / Havale / EFT
  Tartışmaya açık bir konudur ve bir çok yorum getirilebilir.